preskoči na sadržaj

Osnovna škola fra Pavla Vučkovića Sinj

Login
KNJIŽNIČNI KATALOG

 

KLIKOM NA SLIKU PRETRAŽUJETE KATALOG I TRAŽITE KNJIGU

 




 

 

 


 

 

 

Godišnji plan i program/Kurikulum

 

Tražilica


 

 

 
 
 
 

EKO-ŠKOLA

Naša škola je i dio
međunarodnog projekta
Eko-škola.
Međunarodne Eko- škole
su program osmišljen za provedbu
smjernica odgoja i obrazovanja
za okoliš na razini čitavih škola.
 
 
Reci NE nasilju!!!

Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

ZAŠTITA DJECE OD OPASNOSTI
INTERNETA I MOBITELA

 

Poznate tražilice

Časopisi

 

CARNET WEBMAIL

Zbornica

HRVATSKI
OBRAZOVNI
PORTAL

 

PRIJAVA NA STRUČNE SKUPOVE

Za djecu i obitelj

Online rječnik

 

           KLIKNI ME

Sinju grade...

Video razglednica Sinja

 

Hrvatski pjesnici

Popis djelatnika

RAVNATELJ I STRUČNA SLUŽBA:

 

RAVNATELJ: Nikola Vučković, prof. tjelesne i zdravstvene kulture

PEDAGOG: Vesna Čelik, prof. pedagogije i sociologije

PSIHOLOG: Ana Bilčić, magistra psihologije

KNJIŽNIČAR:prof.hrvatskog jezika i književnosti; mag. knjižničarstva

LOGOPED:

 

PREDMETNA NASTAVA:

Jagoda Banjac -Hrvatski jezik  -Talijanski jezik

Anđela Buljac- Hrvatski jezik                                                       

Helena Budimir- Hrvatski jezik 

Antonija Mršić- Hrvatski jezik                                 

Ante Prolić- Glazbena kultura           

Penka Miladinov- Likovna kultura              

Milijana Jagnjić- Engleski jezik                     

   Branka Bader  -Engleski jezik      

  Vedrana Radović    -  Engleski jezik          

Nensi Sekul- Engleski jezik                       

Jasminka Šego- Matematika/Fizika                

Katarina Vuković- Matematika/Fizika            

                        - Priroda/ Biologija/Kemija

Jasminka Munivrana- Priroda/Biologija/Kemija

Frane Mandac -Povijest

Neda Pavić- Geografija/Povijest

Nataša Grabić-Geografija

Tea Jadrijević Tomas- Povijest

Vanja Jadrijević Tomas- TZK

Tomislav Jelić-TZK

Goran Maravić-TZK

Danja Milun- Vjeronauk

Bosiljka Mandac-Vjeronauk

Ankica Vrdoljak , č.s - Vjeronauk

Berislav P.Paloš-Vjeronauk

Katja Gusić- Informatika/Fizika/Tehnička kultura

  Marina Marušić    Tehnička kultura/Matematika

Boško Lišnić-Informatika

Antonjeta Bilobrk Vulić- Njemački jezik                        

Tihana Škorić Prnjak- Talijanski jezik

 

 

RAZREDNA NASTAVA:

Jadranka Mastelić

Lucija Pavić

Ana Masnić

Nađa Ćurković

Filip Ratković

Marija Šimac

Marija Malkić

Mirjana Anđelić

Marijana Jelinčić

Alida Grgić

Marija Matić

Ivana Perić

Ivona Krišto

Emilija Pavela

Ivana Marić

Katarina Vrca

 

 

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

 Ana Babić    -tajnik

Mirjana Babić-računovođa

Zdravko Galić- domar i ložač

Milan Moro- domar i ložač

Marija Blažević- spremačica

Danica Gugić- spremačica

Nevenka Paleško- spremačica

Lara Križanović- spremačica

Marija Župić- spremačica

Ivanka Milović-spremačica

preskoči na navigaciju